Claustre 2019-2020

Acollida

Chon Rodríguez, Iolanda Bringué, Dolors Llorens, Marta Peiró I Dunia Isanta

Ll. Musical

  • P3: Chon Rodríguez
  • P4, P5: Iolanda Bringué

Anglès

  • P3, P4, P5: Marta Peiró

Psicomotricitat

  • P3: Chon Rodríguez
  • P4, P5: Dolors Llorens

Trobada

  • P3, P4 (3r trimestre): Chon Rodríguez
  • P5: Iolanda Bringué

Tutoria

  • P3: Marta Peiró
  • P4: Iolanda Bringué
  • P5: Chon Rodríguez

Català

  • 1r EP: Carla Arilla
  • 2n EP: Dolors Paüls
  • 3r EP: Javi Carrión
  • 4t EP: Carina Puiggrós
  • 5è EP: Mireia Castells
  • 6è EP: Marisa Martínez

Castellà

  • 1r EP: Núria Bertrán
  • 2n EP: Núria Bertrán
  • 3r EP: Núria Bertrán
  • 4t EP: Núria Bertrán
  • 5è EP: Marisa Martínez
  • 6è EP: Marisa Martínez

Anglès

  • 1r EP: Carla Arilla
  • 2n EP: Carla Arilla
  • 3r EP: Núria Morales
  • 4t EP: Núria Morales
  • 5è EP: Núria Morales
  • 6è EP: Núria Morales

Naturals

  • 1r EP: Carla Arilla
  • 2n EP: Dolors Paüls
  • 3r EP: Javi Carrión 
  • 4t EP: Núria Morales
  • 5è EP: Mireia Castells
  • 6è EP: Núria Morales

Socials

  • 1r EP: Carla Arilla
  • 2n EP: Dolors Paüls
  • 3r EP: Núria Morales
  • 4t EP: Carina Puiggrós
  • 5è EP: Marisa Martínez
  • 6è EP: Marisa Martínez

Ed. Física

  • 1r EP:Javi Carrión
  • 2n EP:Javi Carrión
  • 3r EP: Javi Carrión
  • 4t EP: Carina Puiggrós
  • 5è EP: Carina Puiggrós
  • 6è EP: Carina Puiggrós

V. Plástica

  • 1r EP: Carla Arilla
  • 2n EP: Dolors Paüls
  • 3r EP: Javi Carrión
  • 4t EP: Carina Puiggrós
  • 5è EP:Marisa Martínez
  • 6è EP: Marisa Martínez

Música

  • 1r EP: Elvira
  • 2n EP: Elvira
  • 3r EP: Elvira
  • 4t EP: Elvira
  • 5è EP: Elvira
  • 6è EP: Elvira

Matemàtiques

  • 1r EP: Carla Arilla
  • 2n EP: Dolors Paüls
  • 3r EP: Javi Carrión
  • 4t EP: Mireia Castells
  • 5è EP: Mireia Castells
  • 6è EP: Mireia Castells

Religió

  • 1r EP: Dolors Paüls
  • 2n EP:Dolors Paüls
  • 3r EP: Javi Carrión
  • 4t EP: Carina Puiggrós
  • 5è EP: Marisa Martínez
  • 6è EP: Mireia Castells

Tutoria

  • 1r EP: Carla Arilla
  • 2n EP: Dolors Paüls
  • 3r EP: Javi Carrión
  • 4t EP: Carina Puiggrós i Núria Bertran
  • 5è EP: Mireia Castells
  • 6è EP: Marisa Martínez / Núria Morales

Català

  • 1r d’ESO: Elvira Moreno
  • 2n d’ESO: Elvira Moreno
  • 3r d’ESO: Maribel Coll
  • 4t d’ESO: Maribel Coll

Castellà

  • 1r d’ESO: Maribel Coll
  • 2n d’ESO: Maribel Coll
  • 3r d’ESO: Maribel Coll
  • 4t d’ESO: Maribel Coll

Anglès/London

  • 1r d’ESO: Sebastià Navas
  • 2n d’ESO: Sebastià Navas
  • 3r d’ESO: Sebastià Navas
  • 4t d’ESO: Sebastià Navas

Francès

  • 1r d’ESO: Elvira Moreno
  • 2n d’ESO: Elvira Moreno
  • 3r d’ESO: Elvira Moreno
  • 4t d’ESO: Elvira Moreno

Naturals / Biologia Geologia

  • 1r d’ESO: Lídia Fernández
  • 2n d’ESO: Lídia Fernández
  • 3r d’ESO: Flors Moreno
  • 4t d’ESO: Flors Moreno

Física i química

  • 3r d’ESO: Maite Tomé
  • 4t d’ESO: Maite Tomé

Socials / E. Ètico-cívica

  • 1r d’ESO: Sònia Clotet
  • 2n d’ESO:Sònia Clotet
  • 3r d’ESO:Sònia Clotet
  • 4t d’ESO:Sònia Clotet

Ed. física

  • 1r d’ESO: Quim Buñol
  • 2n d’ESO: Quim Buñol
  • 3r d’ESO: Quim Buñol
  • 4t d’ESO: Quim Buñol

Música

  • 1r d’ESO: Flors Moreno
  • 2n d’ESO: Flors Moreno
  • 3r d’ESO: Flors Moreno

Matemàtiques

  • 1r d’ESO: Alba Moré
  • 2n d’ESO: Alba Moré
  • 3r d’ESO: Maite Tomé
  • 4t d’ESO: Maite Tomé

Religió

  • 1r d’ESO: Sònia Clotet
  • 2n d’ESO:Sònia Clotet
  • 3r d’ESO: Sònia Clotet
  • 4t d’ESO: Sònia Clotet

Petites Investigacions

  • 2n d’ESO: Lídia Fernández

Informàtica

  • 2n d’ESO: Alba Moré
  • 4t d’ESO: Alba Moré

MatinTIC /FemI+D

  • 1r d’ESO: Alba Moré
  • 3r d’ESO: Alba Moré

Tutoria

  • 1r d’ESO:  Elvira Moreno/ Sònia Clotet
  • 2n d’ESO: Alba Moré/Lídia Fernández
  • 3r d’ESO: Joaquim Buñol/Sebas Navas
  • 4t d’ESO:  Rosa Maria Tarragona/Flors Moreno

Departaments i comissions

Departament Artístic

Núria Bertran (Coordinadora), Quim Buñol, Javi Carrión, Elvi Moreno, Carina Puiggrós, Chon Rodríguez, Rosa M. Tarragona.

Departament Científic

Marta Baró(Coordinadora), Carina Puiggròs, Marisa Martínez, Alba Moré, Flors Moreno, Carla Arilla, Mireia Castells, Dolors Llorens, Lidia Fernández,  Maite Tomé, Núria Morales.

Escola Verda:

Flors Moreno (Coordinadora), Marta Baró i Maite Tomé

Departament Humanístic

Marta Peiró (Coordinador), Carla Arilla, Núria Bertran, Maribel Coll, Núria Baró, Marisa Martínez, Elvira Moreno, Sebastià Navas, Dolors Paüls. 

Convivència

M. Teresa Tomé (directora), Maribel Coll (Cap d‘Estudis de Secundària), Dolors Paüls (Cap d’Estudis de Primària) i el tutor de l’alumne/a

CAD (Diversitat)

M. Teresa Tomé (directora), Dolors Llorens (Sotsdirectora), M. Isabel Coll (Cap d‘Estudis de Secundària), Dolors Paüls (Cap d’Estudis de Primària) Marta Baró (Mestra d’Educació Especial)

TAC- Tecnologies de l’aprenentatge i la Comunicació

Teresa Tomé, Alba Moré, M. Isabel Coll

Subcomissió TAC:

Alba Moré (Coordinadora), Noemí Espinal, Iolanda Bringué, Marta Baró, Carla Arilla i Javi Carrión

Comunicació

Lídia Fernández (Coordinadora), Alba Moré, Carla Arilla i Javi Carrión.

Innova Pastoral

Rosa Maria Tarragona (Coordinadora), Iolanda Bringué, Marta Baró, Javi Carrión, Núria Baró  i Chon Rodríguez

Innova Pedagògic

Carina Puiggròs (Coordinadora), Flors Moreno, Dolors Paüls i Sebas Navas

Interioritat

Javi Carrión, Dolors Llorens, Rosa Tarragona

Bilingüisme

Sebastià Navas (Coordinador),  Dolors Paüls